Gradonačelnik pohvalio ugostitelje: Nedjeljno jutro u Gradu bez kartona! Kad smo partneri nitko nas ne može nadvisiti!

146

Nakon što je prošli vikend uputio posljednje upozorenje gospodarstvenicima u povijesnoj jezgri i izvan nje zbog odlaganja kartonske ambalaže nedjeljom, dubrovački gradonačelnik Mato Franković jutros je ugostitelje pohvalio jer su ga poslušali.

-Nedjeljno jutro u Gradu bez kartona. Hvala dubrovačkim ugostiteljima. Kada smo partneri i zajedno brinemo o našem Gradu, nitko nas ni u čemu ne može nadvisiti. Hvala vam – poručio je Franković na Facebooku.

 




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *