Nakon što je prošli vikend uputio posljednje upozorenje gospodarstvenicima u povijesnoj jezgri i izvan nje zbog odlaganja kartonske ambalaže nedjeljom, dubrovački gradonačelnik Mato Franković jutros je ugostitelje pohvalio jer su ga poslušali.
-Nedjeljno jutro u Gradu bez kartona. Hvala dubrovačkim ugostiteljima. Kada smo partneri i zajedno brinemo o našem Gradu, nitko nas ni u čemu ne može nadvisiti. Hvala vam – poručio je Franković na Facebooku.



























