Gradonačelnik Franković: Bravo, Vatreni! Hvala vam na još jednoj večeri ponosa i zajedništva. Dubrovnik navija za Hrvatsku!

73

Hrvatska je pobjedom protiv Gane treći put zaredom izborila plasman u nokaut-fazu svjetske smotre, nakon finala u Rusiji 2018. i polufinala u Kataru četiri godine kasnije.

U šesnaestini finala Vatrene očekuje ogled s Portugalom u Torontu.

Utakmica se gledala i diljem Hrvatske, a na Stradunu je sinoć bilo posebno navijački veselo. Dojmove je na Facebooku podijelio dubrovački gradonačelnik Mato Franković.

-Sinoć je naš Grad ponovno zasjao u bojama hrvatske zastave. Bravo, Vatreni! Hvala vam na još jednoj večeri ponosa i zajedništva. Dubrovnik navija za Hrvatsku – napisao je Franković.

 




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *