Gradonačelnikova čestitka Ani Petković

666

Povodom još jednog odličnog nastupa na juniorskom ITF turniru održanom u Sarajevu, gradonačelnik Mato Franković uputio je čestitku tenisačici Ani Petković. Prenosimo je u cijelosti:

Draga Ana,

što drugo treći nego bravo, novi juniorski ITF turnir, nova titula! Čestitam ti od srca na trijumfu u parovima što je ukupno peta titula u tvojoj karijeri. Tvoja nadarenost i upornost može biti uzor svim sportašima, a brojke govore same za sebe: u dva tjedna postigla si 15 pobjeda i samo jedan poraz!

Želim ti puno uspjeha za dalje, ovakvim rezultatima iznova potvrđuješ da je pred tobom zaista blistava budućnost. 

S poštovanjem,

Gradonačelnik

Mato Franković




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *