Gradska vijećnica Centra Viktorija Knežević ponovo je komentirala SDP-ovu Anitu Bonačić Obradović:
Jedino još što nedostaje je da HDZ zaposli Anitu Bonačić Obradović i omogući joj da prima plaću, a da ne radi, sada kada je izgubila iznajmljivanje.
A ona će s uspjehom nastaviti rasturati oporbu, kao što je njezina majka rasturila SDP koji je za vrijeme vladavine dinastije Šimac Bonačić Obradović pao sa 6 vijećnika na 2.
To što su im “platili” s omogućivanjem nezakonitog iznajmljivanja Palmotićeve, malo su im platili za sve usluge koje su njih dvije HDZ-u napravile.






















