NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO: Dubrovačke ljetne igre zapošljavaju na određeno vrijeme

1016
Dubrovačke ljetne igre raspisale su Natječaj za radno mjesto na određeno vrijeme (jedna godina).
Tajnik za administrativne i kadrovske poslove (m/ž)
Uvjeti:
– VSS /mag
– Rad na PC-u, Excel, Word
– Poznavanje engleskog jezika
– Stručne, radne i organizacijske sposobnosti
Opis posla:
– obavlja administrativne i tajničke poslove prema uputi voditelja ureda i voditelja pravne i kadrovske službe
– prema uputama voditelja pravne i kadrovske službe obavlja sve poslove vezane za prava iz radnog odnosa, kao i zdravstvenog i mirovinskog osiguranja
– vodi dosjee o osoblju
– prema uputama voditelja ureda vodi brigu o poslovnoj arhivi ustanove
– obavlja i druge poslove prema nalogu ravnatelja, voditelja ureda i voditelja pravne i kadrovske službe
Uz prijavu na Natječaj obvezno je priložiti:
– Životopis
– Dokaz o hrvatskom državljanstvu
– Dokaz o stručnoj spremi
– Dokaz o radnom iskustvu
Prijave s prilozima podnose se neposredno ili preporučeno poštom u roku od 8 dana od dana objave natječaja (24.3.2022.) na adresu:
DUBROVAČKE LJETNE IGRE, Od Sigurate 1, Dubrovnik
S naznakom – Za natječaj
O rezultatima Natječaja kandidati će u pisanoj formi biti obaviješteni 15 dana od isteka roka za predaju prijava.

Komentari

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *