Osnovna škola Lapad i Gimnazija Dubrovnik pobjednici natjecanja mladih Hrvatskog Crvenog križa

67

Danas, 9. ožujka u Dubrovniku, u Sportskoj dvorani u Gospinom polju, održalo se 23. Gradsko natjecanje Hrvatskog Crvenog križa.

Natjecatelje su pozdravili predsjednik Dubrovačkog Crvenog križa dr. Vicko Mihaljević i ravnatelj Živko Šimunović, te gospar Miho Katičić, zamjenik pročelnika Upravnog odjela za obrazovanje, šport, socijalnu skrb i civilno društvo.

Natjecanje je održano u dvije kategorije: pomladak i mladež. Na natjecanju je sudjelovalo šesnaest ekipa iz osnovnih škola i šest ekipa iz srednjih škola.

Čestitamo na sudjelovanju učenicima osnovnih škola i njihovim mentorima to: OŠ Antuna Masle – Orašac, mentor: Dejan Zerdum; OŠ Cavtat, mentorica: Marija Šeput; OŠ Gruda, mentorica: Ana Veselić; OŠ Ivana Gundulića, mentor: Toni Đerek; OŠ Janjina, mentor: Gordan Bubičić; OŠ Kuna, mentorica: Irena Lukač; OŠ Lapad, mentorica: Nancy Obradović; OŠ Marina Držića, mentor: Nikola Mušan; OŠ Marina Getaldića, mentorica: Bojana Hrstić; OŠ Mljet, mentorica: Sanja Lazo; OŠ Mokošica, mentorica: Dragana Grujović; OŠ Primorje, mentorica: Katica Matin; OŠ Slano, mentorica: Anita Begušić; OŠ Ston, mentorica: Ana Milun Mrčavić; OŠ Trpanj, mentorice: Anđela Miljak i Irena Užar i OŠ Župa dubrovačka, mentorica: Jelena Šutić Alga.  

Čestitamo i učenicima srednjih škola i njihovim mentorima i to: Biskupijska klasična gimnazija Ruđera Boškovića, mentorica: Bojana Hrstić; Ekonomska i trgovačka škola Dubrovnik, mentor: Antun Tomičić;  Gimnazija Dubrovnik, mentorica: Maja Sambrailo Ivanković; Privatna gimnazija Dubrovnik, mentor: Josip Mikluš; Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik, mentor: Ivan Uđenija i Umjetnička škola Luke Sorkočevića Dubrovnik mentorica: Marina Kljunak Čuikin.

Zahvaljujemo našim volonterima, manekenima iz OŠ Mokošica i članovima Kluba mladih GDCK Dubrovnik koji su svojim doprinosom pridonijeli uspješnosti provedbe natjecanja.

Zahvaljujemo i sucima, liječnicima i medicinskim sestrama, našim volonterima koji su uspješno ocjenjivali pozicije iz prve pomoći te članovima povjerenstva za utvrđivanje i zbrajanje rezultata.

Pobjedničkim ekipama iz Osnovne škole  Lapad i iz Gimnazije Dubrovnik želimo puno uspjeha na 23. Međužupanijskom natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa koje će se održati u Makarskoj 6. travnja 2019. godine.

U nastavku je poredak ekipa.

U kategoriji podmladak – osnovne škole:

  1. Lapad
  2. Mokošica
  3. Cavtat

 Primorje, Mljet, Marin Držić, Gruda, Župa dubrovačka, Ivan, Gundulić, Kuna, Marin Getaldić, Ston, Antun Masle, Slano, Janjina, Trpanj.

U kategoriji mladi – srednje škole:

  1. Gimnazija Dubrovnik
  2. Biskupijska klasična Gimnazija Ruđera Boškovića
  3. Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik

…. Umjetnička škola Luka Sorkočević, Privatna gimnazija i Ekonomska i trgovačka škola Dubrovnik

 Hvala i Vama svima koji ste popratili naš događaj.  

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *