OTVORENO PRVENSTVO U STOLNOM TENISU U VELOJ LUCI Sudjelovala djeca iz Konavala, Dubrovnika i Vele Luke

66
Jučer u Vela Luci u organizaciji STK Lučica održano je 25. Otvoreno prvenstvo  u stolnom tenisu – Vela Luka 2019. na kojemu je sudjelovalo veliki broj djece  iz Dubrovnika ,Konavala i Vela Luke. Također na Otvorenom prvenstvu Vela Luke organizirano je natjecanje za seniore i veterane.
 
Dobitnici medalja po natjecateljskim kategorijama:
 
Početnice:
1. Nina Markoni (STK Konavljanin)
2. Nikolina Ban (STK Konavljanin)
3. Martina Stipković (STK Lučica)
3. Lucija Franulović (STK Lučica)
 
Početnici: 
1. Petar Radonić (STK Konavljanin)
2. Antonio Đuka (STK Konavljanin)
3.Ivor Lepeš (STK Libertas Marinkolor) 
3. Antonio Rilović (STK Konavljanin)
 
Najmlađe kadetkinje:
1.Ivana Vidojević (STK Libertas Marinkolor)
2. Lara Matas (STK Lučica)
3. Rina Surjan (STK Lučica)
3. Leona Žuvela ( STK Lučica)
 
Namlađi kadeti:
1. Borna Ramljak (STK Libertas Marinkolor)
2. Ivan Radonić (STK Konavljanin)
3. Baldo Dobrašin  (STK Konavljanin)
3. Patrik Soldo (STK Libertas Marinkolor)
 
Mlađi kadeti:
1. Juraj Hrčan (STK Libertas Marinkolor)
2. Andrej Hrčan ( STK Libertas Marinkolor)
3. Dominik Zglav (STK Konavljanin)
3. Marko Muhoberac (STK Libertas Marinkolor)
 
Mlađe.kadetkinje:
1. Mia Mirošević (STK Lučica)
2. Rina Žuvela (STK Lučica)
3. Franka Dragojević (STK Lučica)
3. Ivona Protrka (STK Lučica)
 
Kadetkinje:
1. Linda Žuvela (STK Lučica)
2. Barbara Ančić (STK Lučica)
 
Kadeti:
1. Teo Kasač (STK Libertas Marinkolor)
2. Bruno Soldo (STK Libertas Marinkolor)
3. Đino Radinković (STK Libertas Marinkolor)
3. Pero Bokarica (STK Konavljanin)
 
Juniorke:
1. Sandra Đurišić (STK Konavljanin)
2. Lea Berković (STK Lučica)
3. Petra Raos (STK Konavljanin)
3. Nora Bećir (STK Konavljanin)
 
Juniori:
1.Teofil Topić (STK Libertas Marinkolor)
 
Seniori:
1. Marko Venier (STK Libertas Marinkolor)
2. Filip Mikulić (STK Libertas Marinkolor)
3. Deni Berković (STK Lučica)
3. Marko Matas (STK Lučica)
 
Seniorke:
1. Barbara Vlahović (STK Libertas Marinkolor)
2. Sanda Tasovac (STK Lučica)
3. Rozana Rubeša (STK Lučica)
 
Veterani 40+: 
1. Vlaho Car (STK Konavljanin)
2. Boris Dragojević (STK Lučica)
 
Veterani 50+:
1. Drago Kasač (STK Libertas Marinkolor)
2. Damir Gleđ (STK Libertas Marinkolor)
3. Boris Farčić (STK Lučica)
3. Dario Petković (STK Libertas Marinkolor)
 
Veterani 60+:
1. Mirko Dragojević (STK Lučica)
2. Zoran Šutić (STK Ploče)
3. Josip Martinović (STK Libertas Marinkolor)
3. Sejfudin Granić (STK Ploče)
 
Parovi:
1. Deni Berković/Nikola Žuvela (STK Lučica)
2. Marko Matas/Mirko Dragojević (STK Lučica)
3. Marko Venier/Josip Martinović (STK Libertas Marinkolor)
3. Filip Mikulić/Damir Gleđ (STK Libertas Marinkolor)
 
Rekreativci:
1. Damir Žuvela
2. Kuzma Stipković
3. Ante Šeparović
3. Filip Stipković  
 
 

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *