Pituri za vikend u Novom Sadu na turniru ”Europe Trophy”

118

U Beočinu (Novi Sad) od 25. do 27. studenog odigrat će se turnir Europe Trophy – regija C na kojem će se natjecati 10 klubova.

Ždrijebom je određeno da će naši Pituri igrati u grupi A s klubovima: Olympiacos S.F.P. (Grčka), STK Banja Luka (Bosna i Hercegovina), ASD Marcozzi Cagliari (Italija) i SK Vydrany (Slovačka)

Prvi susret na turniru naši igrači odigrat će u petak u 11 sati s favoriziranom momčadi cijelog turnira Olympiacos S.F.P. za kojeg su prijavljena naša dva reprezentativca: Andrej Gačina i Tomislav Pucar te engleski reprezentativac Liam Pitchard.
Drugi susret grupe A odigrat će se u petak u 17 sati, a naše mladiće čeka ogled s momčadi STK Banja Luka.
U subotu Pituri će odigrati dva susreta i to prvi u 9:30 s momčadi ASD Marcozzi Cagliari te u 14:30 sati s momčadi SK Vydrany.

Ovisno o ostvarenom rezultatu iz grupnog natjecanja u nedjelju s početkom u 11 sati odigrat će se susreti za plasman od petog do devetog mjesta.
U nedjelju u 15 sati odigrat će se susreti za plasman od prvog do trećeg mjesta.

Tri najuspješnije momčadi s turnira u Beočinu (regija C) plasirati će se u finalno natjecanje Europa Trophy na kojima će se pridružiti najuspješnije momčadi s turnira u regiji A i turnira regije B.

Naša momčad u četvrtak putuje za Novi Sad u sastavu: Miho Simović, Filip Čipin, Tomislav Japec, Vedran Đurđević.

RASPORED NATJECANJA GRUPE A i GRUPE B – BEOČIN  (25. – 27. 11. 2022.)
Grupa A/R1 | petak, 25.11.2022.| 11:00
Olympiacos S.F.P. (GRE) vs STK “Libertas Marinkolor” (CRO)
STK Banja Luka (BIH) vs ASD Marcozzi Cagliari (ITA)
Grupa A/R2 | petak, 25.11.2022.| 17:00
STK “Libertas Marinkolor” (CRO) vs STK Banja Luka (BIH)
SK Vydrany (SVK) vs Olympiacos S.F.P. (GRE)
Grupa A/R3 | subota, 26.11.2022.| 9:30
STK Banja Luka (BIH) vs SK Vydrany (SVK)
ASD Marcozzi Cagliari (ITA) vs STK “Libertas Marinkolor” (CRO)
Grupa A/R4 | subota, 26.11.2022.| 14:30
ASD Marcozzi Cagliari (ITA) vs Olympiacos S.F.P. (GRE)
STK “Libertas Marinkolor” (CRO) vs SK Vydrany (SVK)
Grupa A/R5 | subota, 26.11.2022.| 19:00
SK Vydrany (SVK) vs ASD Marcozzi Cagliari (ITA)
Olympiacos S.F.P. (GRE) vs STK Banja Luka (BIH)
Grupa B/R1 | petak, 25.11.2022.| 11:00
APOEL (CYP) vs STK Starr Croatia (CRO)
STK Radnički Beočin (SRB) vs UTTC Raiffeisen Kennelbach (AUT)
Grupa B/R2 | petak, 25.11.2022.| 17:00
STK Starr Croatia (CRO) vs STK Radnički Beočin (SRB)
TJ Geolog Roznava (SVK) vs APOEL (CYP)
GRUPA B/R3 | subota, 26.11.2022.| 9:30
STK Radnički Beočin (SRB) vs TJ Geolog Roznava (SVK)
UTTC Raiffeisen Kennelbach (AUT) vs STK Starr Croatia (CRO)
Grupa A/R4 | subota, 26.11.2022.| 14:30
UTTC Raiffeisen Kennelbach (AUT) vs APOEL (CYP)
STK Starr Croatia (CRO) vs TJ Geolog Roznava (SVK)
Grupa B/R5 | subota, 26.11.2022.| 19:00
TJ Geolog Roznava (SVK) vs UTTC Raiffeisen Kennelbach (AUT)
APOEL (CYP) vs STK Radnički Beočin (SRB)
Nedjelja, 27.11.2022.| 11:00
POS. 5.  G-A 3rd  vs  G-B 3rd
POS. 7.  G-A 4th  vs  G-B 4th
POS. 9.  G-A 5th  vs  G-B 5th
Nedjelja,  27.11.2022.| 15:00
POS. 3. Runner up G-A vs Runner up G-B
POS. 1. Winner G-A  vs Winner G-B

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *