Uz Dan Dubrovačko-neretvanske županije položeni vijenci

675

Kod središnjeg križa na gradskom groblju Boninovo položeni su vijenci i zapaljene svijeće uz Dan Dubrovačko-neretvanske županije i blagdan njezinog zaštitnika svetog Leopolda Bogdana Mandića.

U ime Grada Dubrovnika vijenac i svijeću su u znak sjećanja na sve poginule hrvatske branitelje i stradale civile položili gradonačelnik Mato Franković, predsjednik Gradskog vijeća Marko Potrebica i zamjenica gradonačelnika Jelka Tepšić.

Vijence su kod spomen križa na Boninovu položili i župan Dubrovačko-neretvanske županije Nikola Dobroslavić sa suradnicima, predstavnici Policijske uprave te predstavnici udruga proisteklih iz Domovinskog rata.




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *