NOVI PROGRAM DUBROVAČKIH KINEMATOGRAFA

513

KINO PROGRAM / 11.03.- 17.03.2021.     

 

Kino Sloboda 

11.ožujka

16.00 RAYA I POSLJEDNJI ZMAJ  

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 115min; Režija: Don Hall, Carlos López Estrada  

Gl: Tara Thaller, Krešimir Mikić, Noa Zelenko, Petra Svrtan, Barbara Nola

18.30 MAURITANAC : DNEVNIK IZ GUANTANAMA 

Triler; 129min;  Režija: Kevin Macdonald

Ul: Jodie Foster, Tahar Rahim, Benedict Cumberbatch,  Shailene Woodley

21.00 HODAJUĆI KAOS

Avantura; 109min;  Režija: Doug Liman

Ul: Daisy Ridley, Tom Holland, Mads Mikkelsen

12.ožujka

16.00 RAYA I POSLJEDNJI ZMAJ  

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 115min; Režija: Don Hall, Carlos López Estrada  

Gl: Tara Thaller, Krešimir Mikić, Noa Zelenko, Petra Svrtan, Barbara Nola

18.30 HODAJUĆI KAOS

Avantura; 109min;  Režija: Doug Liman

Ul: Daisy Ridley, Tom Holland, Mads Mikkelsen

21.00 DJEVOJKA KOJA OBEĆAVA  

Krimi, drama, triler; 114min; Režija: Emerald Fennell

Ul: Carey Mulligan, Laverne Cox, Bo Burnham, Alison Brie, Connie Britton, Jennifer Coolidge

13.ožujka

15.00 TOM I JERRY 

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 101min; Režija: Tim Story

Gl: Dajana Čuljak, Jan Kerekeš, Dražen Čuček, Marko Cindrić, Ivan Colarić, Mirna Medaković

 

17.00 RAYA I POSLJEDNJI ZMAJ  

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 115min; Režija: Don Hall, Carlos López Estrada  

Gl: Tara Thaller, Krešimir Mikić, Noa Zelenko, Petra Svrtan, Barbara Nola

19.00  HODAJUĆI KAOS

Avantura; 109min;  Režija: Doug Liman

Ul: Daisy Ridley, Tom Holland, Mads Mikkelsen

21.00 DJEVOJKA KOJA OBEĆAVA  

Krimi, drama, triler; 114min; Režija: Emerald Fennell

Ul: Carey Mulligan, Laverne Cox, Bo Burnham, Alison Brie, Connie Britton, Jennifer Coolidge

14.ožujka

14.30 TOM I JERRY 

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 101min; Režija: Tim Story

Gl: Dajana Čuljak, Jan Kerekeš, Dražen Čuček, Marko Cindrić, Ivan Colarić, Mirna Medaković

16.30 RAYA I POSLJEDNJI ZMAJ  

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 115min; Režija: Don Hall, Carlos López Estrada  

Gl: Tara Thaller, Krešimir Mikić, Noa Zelenko, Petra Svrtan, Barbara Nola

18.30 HODAJUĆI KAOS

Avantura; 109min;  Režija: Doug Liman

Ul: Daisy Ridley, Tom Holland, Mads Mikkelsen

20.30 MAURITANAC : DNEVNIK IZ GUANTANAMA 

Triler; 129min;  Režija: Kevin Macdonald

Ul: Jodie Foster, Tahar Rahim, Benedict Cumberbatch,  Shailene Woodley

15.ožujka

17.00 RAYA I POSLJEDNJI ZMAJ  

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 115min; Režija: Don Hall, Carlos López Estrada  

Gl: Tara Thaller, Krešimir Mikić, Noa Zelenko, Petra Svrtan, Barbara Nola

19.00 MINARI 

Drama; 115min; Režija: Lee Isaac Chung

Gl: Steven Yeun, Youn Yuh-jung, Yeri Han, Will Patton, Alan S. Kim

21.00 DJEVOJKA KOJA OBEĆAVA  

Krimi, drama, triler; 114min; Režija: Emerald Fennell

Ul: Carey Mulligan, Laverne Cox, Bo Burnham, Alison Brie, Connie Britton, Jennifer Coolidge

16.ožujka

17.00 TOM I JERRY 

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 101min; Režija: Tim Story

Gl: Dajana Čuljak, Jan Kerekeš, Dražen Čuček, Marko Cindrić, Ivan Colarić, Mirna Medaković

19.00 HODAJUĆI KAOS

Avantura; 109min;  Režija: Doug Liman

Ul: Daisy Ridley, Tom Holland, Mads Mikkelsen

21.00 MAURITANAC : DNEVNIK IZ GUANTANAMA 

Triler; 129min;  Režija: Kevin Macdonald

Ul: Jodie Foster, Tahar Rahim, Benedict Cumberbatch,  Shailene Woodley

17.ožujka

17.00 RAYA I POSLJEDNJI ZMAJ  

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 115min; Režija: Don Hall, Carlos López Estrada  

Gl: Tara Thaller, Krešimir Mikić, Noa Zelenko, Petra Svrtan, Barbara Nola

19.00 DJEVOJKA KOJA OBEĆAVA  

Krimi, drama, triler; 114min; Režija: Emerald Fennell

Ul: Carey Mulligan, Laverne Cox, Bo Burnham, Alison Brie, Connie Britton, Jennifer Coolidge

21.00 HODAJUĆI KAOS

Avantura; 109min;  Režija: Doug Liman

Ul: Daisy Ridley, Tom Holland, Mads1 Mikkelsen

 

Dvorana Visia

11.ožujka

18.00 NE ZABORAVI DISATI

Drama; 98min; Režija: Martin Turk

Gl: Matija Valant, Tine Ugrin, Klara Kuk

20.00 MINARI 

Drama; 115min; Režija: Lee Isaac Chung

Gl: Steven Yeun, Youn Yuh-jung, Yeri Han, Will Patton, Alan S. Kim

12.ožujka

18.00 Ženijalni mjesec / USIDJELICE 

Dokumentarni ; 83min; Režija: Shosh Shlam, Hilla Medalia

Gl: Qiu HauMei, Xu Min, Gai Qi Aishan, Ai Lu-Ming

20.00 MINARI 

Drama; 115min; Režija: Lee Isaac Chung

Gl: Steven Yeun, Youn Yuh-jung, Yeri Han, Will Patton, Alan S. Kim

13.ožujka

17.00 NE ZABORAVI DISATI

Drama; 98min; Režija: Martin Turk

Gl: Matija Valant, Tine Ugrin, Klara Kuk

19.00 MINARI 

Drama; 115min; Režija: Lee Isaac Chung

Gl: Steven Yeun, Youn Yuh-jung, Yeri Han, Will Patton, Alan S. Kim

21.00 Ženijalni mjesec / INFLUENCERICA    

Drama; 105min;  Režija: Magnus von Horn

Ul: Magdalena Kolesnik, Julian Swiezewski, Aleksandra Konieczna

14.ožujka 

18.00 NE ZABORAVI DISATI

Drama; 98min; Režija: Martin Turk

Gl: Matija Valant, Tine Ugrin, Klara Kuk

20.00 MINARI 

Drama; 115min; Režija: Lee Isaac Chung

Gl: Steven Yeun, Youn Yuh-jung, Yeri Han, Will Patton, Alan S. Kim

 

15.ožujka

19.00 Ženijalni mjesec / ANĐEO ZA MOJIM STOLOM   

Drama; 150min; Režija: Jane Campion

Ul: Kerry Fox, Alexia Keogh, Karen Fergusson 

16.ožujka

18.00 DokuKino :  PUTOVANJE JEDNOG SOBA

Dokumentarni, avantura, obiteljski; 86min; Režija: Guillaume Maidatchevsky

20.00 MINARI 

Drama; 115min; Režija: Lee Isaac Chung

Gl: Steven Yeun, Youn Yuh-jung, Yeri Han, Will Patton, Alan S. Kim

17.ožujka

18.00 MINARI 

Drama; 115min; Režija: Lee Isaac Chung

Gl: Steven Yeun, Youn Yuh-jung, Yeri Han, Will Patton, Alan S. Kim

20.00 Ženijalni mjesec / INFLUENCERICA    

Drama; 105min;  Režija: Magnus von Horn

Ul: Magdalena Kolesnik, Julian Swiezewski, Aleksandra Konieczna

 

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *