Dubrovačkim vatrogascima “Hvala vam što ste po velikom nevremenu brzo izašli na intervenciju i pomogli mještanima”

1122

Naš čitatelj, Lukša Sašilo, uputio je javnu zahvalu Dubrovačkim vatrogascima.

Naime, jučer oko 16.30 sati u Šumetu, uslijed nevremena, pao je čempres dug 19 metara te je prepriječio put iz mjesta. Na poziv našeg čitatelja dubrovački vatrogasci su, unatoč velikom nevremenu, brzo izašli na teren i uklonili čempres.

“Hvala Vam što ste po velikom nevremenu brzo izašli na intervenciju i pomogli mještanima”, poručio je našim vatrogascima Lukša Sašilo




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *