NOVI PROGRAM DUBROVAČKIH KINEMATOGRAFA

258

KINO PROGRAM / 18.03.- 24.03.2021.     

 

Kino Sloboda 

18.ožujka

17.00 RAYA I POSLJEDNJI ZMAJ  

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 115min; Režija: Don Hall, Carlos López Estrada  

Gl: Tara Thaller, Krešimir Mikić, Noa Zelenko, Petra Svrtan, Barbara Nola

19.00 HODAJUĆI KAOS

Avantura; 109min;  Režija: Doug Liman

Ul: Daisy Ridley, Tom Holland, Mads Mikkelsen

21.00 BOSS LEVEL 

Sf, akcija, triler; 109min;  Režija: Joe Carnahan

Ul: Frank Grillo, Mel Gibson, Naomi Watts, Annabelle Wallis

19.ožujka

16.00 RAYA I POSLJEDNJI ZMAJ  

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 115min; Režija: Don Hall, Carlos López Estrada  

Gl: Tara Thaller, Krešimir Mikić, Noa Zelenko, Petra Svrtan, Barbara Nola

18.30 Nominirani za Oscara : DJEVOJKA KOJA OBEĆAVA  

Krimi, drama, triler; 114min; Režija: Emerald Fennell

Ul: Carey Mulligan, Laverne Cox, Bo Burnham, Alison Brie, Connie Britton, Jennifer Coolidge

21.00 BOSS LEVEL 

Sf, akcija, triler; 109min;  Režija: Joe Carnahan

Ul: Frank Grillo, Mel Gibson, Naomi Watts, Annabelle Wallis

20.ožujka

15.00 RAYA I POSLJEDNJI ZMAJ  

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 115min; Režija: Don Hall, Carlos López Estrada  

Gl: Tara Thaller, Krešimir Mikić, Noa Zelenko, Petra Svrtan, Barbara Nola

 

17.00 HODAJUĆI KAOS

Avantura; 109min;  Režija: Doug Liman

Ul: Daisy Ridley, Tom Holland, Mads Mikkelsen

19.00 BOSS LEVEL 

Sf, akcija, triler; 109min;  Režija: Joe Carnahan

Ul: Frank Grillo, Mel Gibson, Naomi Watts, Annabelle Wallis

21.00 Nominirani za Oscara : DJEVOJKA KOJA OBEĆAVA  

Krimi, drama, triler; 114min; Režija: Emerald Fennell

Ul: Carey Mulligan, Laverne Cox, Bo Burnham, Alison Brie, Connie Britton, Jennifer Coolidge

21.ožujka

16.00 RAYA I POSLJEDNJI ZMAJ  

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 115min; Režija: Don Hall, Carlos López Estrada  

Gl: Tara Thaller, Krešimir Mikić, Noa Zelenko, Petra Svrtan, Barbara Nola

18.00 MAURITANAC : DNEVNIK IZ GUANTANAMA 

Triler; 129min;  Režija: Kevin Macdonald

Ul: Jodie Foster, Tahar Rahim, Benedict Cumberbatch,  Shailene Woodley

20.30 BOSS LEVEL 

Sf, akcija, triler; 109min;  Režija: Joe Carnahan

Ul: Frank Grillo, Mel Gibson, Naomi Watts, Annabelle Wallis

22.ožujka

19.00 HODAJUĆI KAOS

Avantura; 109min;  Režija: Doug Liman

Ul: Daisy Ridley, Tom Holland, Mads Mikkelsen

21.00 BOSS LEVEL 

Sf, akcija, triler; 109min;  Režija: Joe Carnahan

Ul: Frank Grillo, Mel Gibson, Naomi Watts, Annabelle Wallis

 

23.ožujka

18.00 RAYA I POSLJEDNJI ZMAJ  

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 115min; Režija: Don Hall, Carlos López Estrada  

Gl: Tara Thaller, Krešimir Mikić, Noa Zelenko, Petra Svrtan, Barbara Nola

20.30 MAURITANAC : DNEVNIK IZ GUANTANAMA 

Triler; 129min;  Režija: Kevin Macdonald

Ul: Jodie Foster, Tahar Rahim, Benedict Cumberbatch,  Shailene Woodley

24.ožujka

19.00 Nominirani za Oscara : DJEVOJKA KOJA OBEĆAVA  

Krimi, drama, triler; 114min; Režija: Emerald Fennell

Ul: Carey Mulligan, Laverne Cox, Bo Burnham, Alison Brie, Connie Britton, Jennifer Coolidge

21.00 BOSS LEVEL 

Sf, akcija, triler; 109min;  Režija: Joe Carnahan

Ul: Frank Grillo, Mel Gibson, Naomi Watts, Annabelle Wallis

 

Dvorana Visia

18.ožujka

18.00 NE ZABORAVI DISATI

Drama; 98min; Režija: Martin Turk

Gl: Matija Valant, Tine Ugrin, Klara Kuk

20.00 Nominirani za Oscara : JOŠ JEDNA RUNDA

Drama; 117min; Režija: Thomas Vinterberg

Gl: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang

19.ožujka

18.00 U LJUBAVI I RATU 

Drama, romantični, ratni; 135min; Režija: Kasper Torsting

Ul: Tom Wlaschiha, Thure Lindhardt, Ulrich Thomsen

20.30 Nominirani za Oscara : MINARI 

Drama; 115min; Režija: Lee Isaac Chung

Gl: Steven Yeun, Youn Yuh-jung, Yeri Han, Will Patton, Alan S. Kim

20.ožujka

18.30 U LJUBAVI I RATU 

Drama, romantični, ratni; 135min; Režija: Kasper Torsting

Ul: Tom Wlaschiha, Thure Lindhardt, Ulrich Thomsen

21.00 Nominirani za Oscara : JOŠ JEDNA RUNDA

Drama; 117min; Režija: Thomas Vinterberg

Gl: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang

21.ožujka 

17.00 NE ZABORAVI DISATI

Drama; 98min; Režija: Martin Turk

Gl: Matija Valant, Tine Ugrin, Klara Kuk

19.00 Nominirani za Oscara : MINARI 

Drama; 115min; Režija: Lee Isaac Chung

Gl: Steven Yeun, Youn Yuh-jung, Yeri Han, Will Patton, Alan S. Kim

21.00 Nominirani za Oscara : JOŠ JEDNA RUNDA

Drama; 117min; Režija: Thomas Vinterberg

Gl: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang

22.ožujka

18.00 DokuKino : KORDILJERI SNOVA 

Režija: Patricio Guzmán; 84min

Ul: Jorge Baradit, Vicente Gajardo, Francisco Gazitúa

20.00 Ženijalni mjesec / PRIJATELJICE

Humorna drama ; 88min; Režija: Claudia Weill

Ul: Melanie Mayron, Eli Wallach, Adam Cohen, Anita Skinner, Jean De Baer 

23.ožujka

18.30 Ženijalni mjesec / INFLUENCERICA    

Drama; 105min;  Režija: Magnus von Horn

Ul: Magdalena Kolesnik, Julian Swiezewski, Aleksandra Konieczna

20.30 Nominirani za Oscara : JOŠ JEDNA RUNDA

Drama; 117min; Režija: Thomas Vinterberg

Gl: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang

24.ožujka

18.00 Nominirani za Oscara : MINARI 

Drama; 115min; Režija: Lee Isaac Chung

Gl: Steven Yeun, Youn Yuh-jung, Yeri Han, Will Patton, Alan S. Kim

20.00 U LJUBAVI I RATU 

Drama, romantični, ratni; 135min; Režija: Kasper Torsting

Ul: Tom Wlaschiha, Thure Lindhardt, Ulrich Thomsen

 

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *